Taška zatím zeje prázdnotou.

Časté dotazy

Pokud si zvolíte možnost vyzvednutí objednávky v některém z našich partnerských knihkupectvích (v karlínském Přístavu nebo ve Vinohradském knihkupectví), na nové knihy se můžete těšit zpravidla do dvou pracovních dnů. Jakmile bude objednávka připravená, dorazí vám z knihkupectví potvrzení na e-mail. Rezervaci držíme maximálně pět pracovních dnů, pokud vás knihkupec nebude informovat jinak. Objednávku zaplatíte přímo na místě hotově nebo kartou. Doklad o nákupu vám vystaví rovnou v knihkupectví.

Obě knihkupectví jsou naše spřátelená, ale nespadají přímo pod Paseku. Na otázky týkající se našeho e-shopu nebo Paseky vám proto nemusí umět odpovědět.

Momentálně ne. Posíláme knihy do všech koutů České republiky a brzy přidáme také možnost zasílání na Slovensko.

Nabízíme doručení přes Zásilkovnu, Balíkovnu, Českou poštu (balík do ruky) nebo osobní odběr v knihkupectví Přístav (Praha 8) a ve Vinohradském knihkupectví (Praha 2).

Platit můžete online platební kartou nebo převodem na bankovní účet (27-3547640267/0100). Pokud zvolíte osobní odběr, platba probíhá až na místě v knihkupectví. Tam můžete platit kartou nebo hotově.

Prosíme o vytvoření nového účtu na stávajícím webu, registrace je velmi jednoduchá. Bude se vám pohodlněji nakupovat a my budeme objednávky rychleji vyřizovat.

Bohužel se nám až příliš často stávalo, že se objednávky na dobírku vracely zpět. Opatření jsme se rozhodli přijmout, abychom takovým situacím zabránili a mohli rychleji odbavovat objednávky. 

Zůstal váš dotaz nezodpovězen?
Kontaktujte nás.