Taška zatím zeje prázdnotou.

Kontakt

Pro veřejnost

  Máte obecný dotaz? Třeba jsme ho zodpověděli v Častých dotazech.

  Příjem rukopisů

  Vážení autoři, děkujeme Vám za důvěru, pokud jste se rozhodli nabídnout svůj rukopis k vydání nakladatelství Paseka. Abychom na Vaši nabídku mohli co nejdříve odpovědět, prosíme Vás o následující postup:

  1.

  Zaslání kompletního rukopisu elektronicky na e-mailovou adresu klimtova@paseka.cz nebo hennerova@paseka.cz

  2.

  Připojení stručné charakteristiky rukopisu včetně plánovaného rozsahu, základních údajů o autorovi apod.

  Vzhledem k velkému počtu rukopisů přicházejících do redakce Vás prosíme o trpělivost – pokud bude rukopis vyhovovat našemu edičnímu plánu, ozveme se Vám do tří měsíců od obdržení Vaší nabídky. V opačném případě jej považujte za zamítnutý. Děkujeme za pochopení a těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

  Nevyžádané vytištěné rukopisy nevracíme.

  Pro média

  Obálky knih i fotografie můžete stahovat přímo z webu. Rádi pošleme recenzní výtisky v papírové podobě či PDF nebo zprostředkujeme kontakt s našimi autorkami a autory. Obracejte se na Matěje Senfta na adrese matej@paseka.cz.

  English

  The Czech home of several major international authors including Édouard Louis, Fernanda Melchor, Alice Munro, Vladimir Nabokov, Amos Oz, Salman Rushdie, Roberto Saviano, W.G. Sebald, Timothy Snyder and Susan Sontag, Paseka is a leading publisher of fiction, history and popular science with over 1300 titles released since the house was established in 1989. Since 2015 comics and graphic novels form a key part of our offer. Paseka is a Czech publisher of Kazu Kibuishi, Luke Pearson, Liv Strömquist, Mariko Tamaki, Raina Telgemeier or Tillie Walden. We also publish original award winning Czech graphic novels for all ages.

  Foreign rights:
  Pavlína Juračková
  jurackova@paseka.cz
  WhatsApp: +420 720 305 831

  General contact:
  Nakladatelství Paseka
  Vítkova 286/5, 186 00, Praha 8 Karlín
  Prague, Czech Republic
  Phone: +420 222 710 751
  E-mail: knihy@paseka.cz