Naše knihy

Váš e-mail *

Hilda a bílý hafík

Úvod » Pro děti a mládež » Hilda a bílý hafík

Stephen Davies, Luke Pearson, Hilda a bílý hafík

Stephen Davies, Luke Pearson
Hilda a bílý hafík

Z angličtiny přeložila Martina Knápková

skladem

běžná cena349 Kč
vaše cena279 Kč
úspora (20 %)70 Kč
ks

Kdo zná Hildu, ví také, co je to nemísto. Doupata a chodbičky, které se skrývají v lidských příbytcích za stěnami a nábytkem, skýtají spoustu překvapení. A tak není divu, že stačí pár chybných kroků, a modrovlasá dobrodružka zabloudí do tajemných hor, odkud není návratu. Jako by nestačilo, že tu natrefí zrovna na strašlivého trolla se dvěma hlavami – navíc se musí postarat nejen o věrného Větvíka, ale i o maminku a dovést je všechny zpátky do bezpečí jejich útulného domova.

Další dechberoucí příběh z Hildiny knihovničky, který si užijí nejen ti, kdo se s neohroženou dívenkou skamarádili už před časem, ale i čtenáři a čtenářky, co se s ní vydávají na cestu poprvé.

 
Datum vydání: 10.11.2022
Formát: 130 x 197 mm
Počet stran: 176
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7637-322-8
Stephen Davies, Luke Pearson
Stephen Davies (1976) píše Hildiny knižní příběhy a je obrem dětské literatury. No vážně, měří skoro dva metry. Během svého života se živil také česáním jablek, sklízením rýže nebo výukou angličtiny.

Luke Pearson (1987) modrovlasou rozumbradu vymyslel. Jeho komiksová série Hilda vychází po celém světě, přinesla mu řadu ocenění včetně Britské komiksové ceny a Ceny Maxe a Mořice a také se stala předlohou seriálu na Netflixu.

Sapo Lendário je pseudonym dvojice brazilských výtvarníků. Ani oni nejsou v Hildině světě nováčky. Ilustrovali Hildu a loď duchů (č. Paseka 2022) a spolupracovali na knize Hilda uvádí: Tvorové a netvorové (č. Paseka 2021).Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.