Naše knihy

Váš e-mail *

Zen žen: Jednou se tomu zasmějem

Úvod » Komiks » Zen žen: Jednou se tomu zasmějem

Lela Geislerová, Martin Mach Ondřej, Zen žen: Jednou se tomu zasmějem

Lela Geislerová, Martin Mach Ondřej
Zen žen: Jednou se tomu zasmějem

Vydání tohoto titulu se připravuje

VYCHÁZÍ V ŘÍJNU 2022

Oblíbené stripy z časopisu Respekt se vracejí ve zbrusu novém knižním výboru, který se neztratí v žádné plátěné tašce ani kabelce. Zábavná kniha o ženách a mužích, o rodičích a dětech. O našich vztazích partnerských, milostných, ale i rodičovských a přátelských. Rozchody, filozofování nad vínem, milostné trapasy, zlobivé děti, nemožní partneři, cynické matky, a ještě trocha vína… Tento svazek, jenž přináší krátké příběhy z let 2017–2022, neopomíjí ani další „radosti“ naší doby, třeba domácí karanténní ponorku.

Lela Geislerová a Martin Mach Ondřej se opět představují v nejlepší formě. Díky svému nadhledu, smyslu pro humor i pro psychologický detail povyšují známé situace na zábavné etudy z nekonečného seriálu mezilidských vztahů.

 
ISBN: 978-80-7637-321-1
Lela Geislerová, Martin Mach Ondřej
Lela Geislerová (1975) je ilustrátorka, komiksová autorka a kostýmní výtvarnice. Od roku 2010 pravidelně kreslí seriál stripů Zen žen do týdeníku Respekt. Ten vyšel knižně poprvé v reprezentativním výběru roku 2017 pod názvem Zen žen – Obrazový průvodce životem moderní ženy (Paseka a Labyrint). Má dvě děti – Ference a Máriu.

Martin Mach Ondřej (1978) se podílí na scénářích stripů Zen žen od roku 2014. Pracuje jako novinář pro Ekolist. Předtím se však vyučil truhlářem, pak se stal sociálním a kulturním ekologem. Vychovávají ho tři dcery, manželka a kočka.

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.