Naše knihy

Váš e-mail *

Ostrov duchů

Úvod » Česká beletrie » Ostrov duchů

Klára Wang Tylová, Ostrov duchů

Klára Wang Tylová
Ostrov duchů

skladem

běžná cena249 Kč
vaše cena199 Kč
úspora (20 %)50 Kč
ks

Mladý Tchajwanec Wej našel tu pravou holku. Britská učitelka angličtiny Lucy zase našla byt s nečekaným spolubydlícím. Studentka práv Su­wej hledá sílu, jak obstát nejen na vysoké škole. Realitní makléř William se žene za úspěchem a bohatstvím. Indonéská pečovatelka Siti se probírá vzpomínkami na domov na východní Jávě. Youtuber Shade hledá duchy, a to doslova.

Šest velmi odlišných hrdinů, šest příběhů o hledání. Spojují se na Tchaj­wanu, kde duchové jsou často živější než lidé a kde se posmrtný život nebere na lehkou váhu. Kláře Wang Tylové se brilantně podařilo zachytit nejen atmosféru tohoto místa, ale umně pracuje i s napětím a nadpřirozenou tematikou.

 
Datum vydání: 08.03.2022
Formát: 130 x 200
Počet stran: 104
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-7637-278-8
Klára Wang Tylová
(1981) pracovala v letech 2001–2008 jako redaktorka, později jako dopisovatelka z Tchaj­wanu a v Lidových novinách jí vycházel Asijský diář zaměřený na společenská témata a život v jihovýchodní Asii. Vystudovala žurnalistiku a mezinárodní vztahy v Brně a mezinárodní komunikaci v magisterském programu na univerzitě v Tchaj­peji. Tam také posléze nastoupila jako editorka do místního deníku Taiwan News. Nyní žije v Praze, ale na Tchaj­wan se neustále vrací.
Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.