Naše knihy

Váš e-mail *

Prašina 3

Úvod » Pro děti a mládež » Prašina 3

Vojtěch Matocha, Karel Osoha, Prašina 3

Vojtěch Matocha, Karel Osoha
Prašina 3

Bílá komnata

skladem

běžná cena289 Kč
vaše cena231 Kč
úspora (20 %)58 Kč
ks
Je parné léto a napětí na hranicích Prašiny narůstá. Po úbočí Šibeničního vrchu obchází Krchlebani vedení záhadným Melicharem. Co nevidět davy lidí vyrazí vzhůru temnými uličkami a budou hledat stroj dávného vynálezce Hanuše Nápravníka. Zatímco se v oprýskaných domech a na prázdných náměstích v tichosti schyluje k poslednímu střetu, rozhodne se En vzít osud čtvrti do svých rukou. Jirka se vydává v jejích stopách. Podaří se mu odvážnou dívku najít, než bude pozdě? Poslední díl úspěšné trilogie Prašina přináší konečné rozuzlení, na které jsme s velkým napětím čekali.
 
Datum vydání: 18.11.2020
Formát: 130 x 200 mm
Počet stran: 260
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7637-118-7
 

Ocenění pro Prašinu

- Cena učitelů za přínos k rozvoji dětského čtenářství

- Cena nočních spáčů Noci s Andersenem

- Nominace na cenu Magnesia Litera

- Nominace na cenu Zlatá stuha

- Nominace na Cenu Jiřího Ortena

Vojtěch Matocha, Karel Osoha
Vojtěch Matocha (1989) vystudoval matematiku, dnes vyvíjí software pro mobilní telefony. Tvůrčím psaním se zabývá od gymnázia, úspěšně se účastnil několika literárních soutěží, píše recenze pro iLiteraturu. Jeho debut Prašina (2018) se stal bestsellerem a těší se oblibě čtenářů napříč generacemi. Prašina získala Cenu učitelů za přínos k rozvoji dětského čtenářství a Cenu nočních spáčů Nocis Andersenem. Autorovi přinesla nominace na Magnesii Literu, Cenu Jiřího Ortena nebo Zlatou stuhu.

Karel Osoha (1991) patří k předním komiksovým autorům. Upozornil na sebe webovým komiksem Plíč, který paroduje japonské akční příběhy. Za album Češi 1948: Jak se KSČ chopila moci získal cenu Muriel pro nejlepšího kreslíře. Díky ilustracím pro Prašinu a prvnímu dílu komiksové trilogie Návrat Krále Šumavy byl nominovaný na Czech Grand Design.
Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.