Naše knihy

Váš e-mail *

111 míst v Ostravě, která musíte vidět

Úvod » Společenské vědy » Pragensie » 111 míst v Ostravě, která musíte vidět

Vasilios Chaleplis, Jan Dvořák, Adam Tomáš, 111 míst v Ostravě, která musíte vidět

Vasilios Chaleplis, Jan Dvořák, Adam Tomáš
111 míst v Ostravě, která musíte vidět

skladem

běžná cena399 Kč
vaše cena319 Kč
úspora (20 %)80 Kč
ks
Že Ostrava nejsou jen doly a hudební festival, ukazuje další ze série průvodců po 111 místech, která musíte vidět. Na své si přijdou milovníci architektury, historie, gastronomie, kávy i parků. Průvodce poskytne tipy rodičům s dětmi, ale i těm, kdo při poznávání města rádi drží v ruce hrnek kávy. Kniha se díky své přehledné struktuře stává bravurním pomocníkem při hledání míst, která na výletech nesmíte minout. Zároveň je představuje tak, jako by vás po Ostravě provázel průvodce z masa a kostí, který danou oblast dobře zná. Krátký popis každého místa doplňuje legenda, jak se k němu dostat a autentické fotografie.
 
Datum vydání: 07.04.2022
Formát: 135x205
Počet stran: 240
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-7637-280-1
Vasilios Chaleplis, Jan Dvořák, Adam Tomáš
Vasilios Chaleplis

(1993) je básník, hudební producent, copywriter, editor a dramaturg. Jeden ze zakladatelů kulturní platformy Harakiri Czurakami, se kterou vydal sborník autorských děl mladých a talentovaných autorů z celého Česka. Ředitel knižního nakladatelství Bílý Vigvam. Spolupořádá ostravský literární festival Inverze. Jako producent vystupuje pod pseudonymem Phil Lemon.

Jan Dvořák

Ostravský promotér a producent (1993) řídí kulturní centrum Provoz a je spoluzakladatelem nakladatelství Bílý Vigvam. Vede literární festival Inverze. Píše divadelní hry a povídky.

Adam Tomáš

(1991) je student filozofie, dramaturg a produkční hudebního klubu Brno a spoluzakladatel literárního festivalu Inverze. Po počátečním mladickém odporu si Ostravu oblíbil a má ji prochozenou skrz naskrz. Rád objevuje nová místa ve svém dlouholetém domově a rád sní.


Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.