Naše knihy

Váš e-mail *

Kosmo knedlíci

Úvod » Komiks » Kosmo knedlíci

Thompson Craig, Kosmo knedlíci

Thompson Craig
Kosmo knedlíci

Z angličtiny přeložil Richard Podaný

skladem

běžná cena549 Kč
vaše cena439 Kč
úspora (20 %)110 Kč
ks
Pro Violet je rodina tím nejdůležitějším v celé galaxii. Když se její táta ztratí během nebezpečného úkolu, vydává se ho hledat v doprovodu nových kamarádů: Elliot je úzkostlivé kuře s darem předtuchy, přátelský Zacheus je posledním zástupcem svého druhu. Violet pozná, že vesmír je úžasný a pestrobarevný, ale má i svoje mouchy. Nebo přímo velryby, které vám můžou sníst školu.

Úchvatně nakreslený komiks Kosmo knedlíci, jehož název odráží autorovu obrazotvornost, je velkolepým dobrodružstvím z budoucnosti, která v lecčem připomíná naši současnost. Je plný rozmanitých ras a originálních vesmírných lodí, ale tím hlavním je humorný a dojemný příběh překračující hranice žánrů i věkových skupin.

„Zbožňuju Kosmo knedlíky!“ -- Jeff Smith

„Craig Thompson vymyslel nový žánr: Roztomilý nárez.“ -- Joss Whedon

 
Datum vydání: 29.11.2019
Formát: 177x228
Počet stran: 320
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7637-024-1
Thompson Craig
Američan Craig Thompson (1975) započal svou kariéru před dvaceti lety a dnes je jedním z celosvětově nejznámějších autorů komiksu. Hned debut Good-bye, Chunky Rice (1999) na pomezí pohádky a melancholického příběhu o konci dětství mu vynesl pověst výrazného talentu. Potvrdil ji intimním autobiografickým komiksem Pod dekou (2003), jehož české vydání patří k zásadním momentům domácí komiksové scény. V roce 2011 přišel s téměř sedmisetstránkovou orientální fantasy Habíbí a další několikaleté čekání „na nového Thompsona” ukončilo v roce 2015 vesmírné dobrodružství Kosmo knedlíci, autorův první plnobarevný komiks a první dílo tvořené především pro děti. Thompson je několikanásobným držitelem cen Harvey, Eisner a Ignatz, přidal k nim i nominaci na Grammy za obal desky Friend and Foe od portlandské kapely Menomena.Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.