Naše knihy

Váš e-mail *

Lichožrouti KOMPLET

Úvod » Pro děti a mládež » Lichožrouti » Lichožrouti KOMPLET

Pavel Šrut, Galina Miklínová, Lichožrouti KOMPLET

Pavel Šrut, Galina Miklínová
Lichožrouti KOMPLET

skladem

běžná cena999 Kč
vaše cena799 Kč
úspora (20 %)200 Kč
ks
Základní literatura lichožroutologie je konečně dostupná v třídílném kompletu. Ačkoli nebyl ani po letech objev lichožroutů, kteří se s námi lidmi dělí o ponožky i obydlí, dosud doceněn akademiky, každé dítě ví, že jejich příběh je napínavé čtení a velká legrace. Všichni zúčastnění - lichožroutologové profesor René Kadeřábek a Jasmína Miklíková, Egon Vavřinec, lichožrouti Hihlík, Tulík, Kawa, Kudla Dederon, tvůrci lichožroutí ságy Pavel Šrut a Galina Miklínová a mnozí další aktéři - prohlašují, že příběh je pravdivý a jakákoli podobnost se skutečností není ani trochu náhodná. (Obsahuje knihy Lichožrouti, Lichožrouti se vracejí a Lichožrouti navždy)
 
Datum vydání: 27.11.2015
Formát: 170x240
Počet stran: 640
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7432683-7
 
„Vtipné, napínavé a nečekaně zašmodrchané čtení.“ MF Dnes

„Chytré, přitom nenásilně zábavné čtení vybavené kultivovaným výtvarným doprovodem.“ Lidové noviny

Lichožrouti: Magnesia Litera za Knihu desetiletí pro děti a mládež

Předloha chystaného celovečerního filmu!
Pavel Šrut, Galina Miklínová
Pavel Šrut (1940), básník a překladatel, autor písňových textů a fejetonů. Za sbírky Zlá milá a Brožované básně obdržel v roce 2000 Cenu Jaroslava Seiferta. V roce 2009 byl za svou tvorbu pro děti nominován na Mezinárodní cenu Hanse Christiana Andersena, v témže roce získal za knihu Lichožrouti cenu Magnesia Litera.

Galina Miklínová (1970), režisérka a výtvarnice animovaných filmů, ilustrátorka. Autorka krátkých filmů Biograf, Bajky ze zahrady, Hra a neŠťastné narozeniny Péti Fotky a původního kresleného seriálu pro děti O Kanafáskovi. Pro nakladatelství Paseka společně vytvořili: Veliký tůdle (2003), Příšerky a příšeři (2005), Šišatý švec a myšut (2007), Lichožrouti (2008), Pan Kdybych hledá kamaráda (2009) a Lichožrouti se vracejí (2011).Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.