Naše knihy

Váš e-mail *

Vlk a tma

Úvod » Pro děti a mládež » Vlk a tma

Rušar Daniel - Točeková Lea , Vlk a tma

Rušar Daniel - Točeková Lea
Vlk a tma

skladem

běžná cena199 Kč
vaše cena159 Kč
úspora (20 %)40 Kč
ks
Ve tmě se skrývá spousta neznámého, proto je normální se tmy bát. Mladý vlk se jí také bál, nelovil s ostatními a kamarádi se mu posmívali. Ke zvládnutí strachu stačilo málo – setkání s mravencem a pár slov, a pro své kamarády ve smečce se najednou stal hrdinou… Tento příběh vypráví táta vlk bázlivým vlčatům, aby je přiměl vyjít ven do tmy vstříc novým dobrodružstvím. Příběh ukazuje dětem, jak přijmout strach ze tmy a jak jej lze postupně překonat. Pomáhá děti povzbudit, že přijetí strachu a jeho sdílení je důležité jako první krok k jeho překonání. Text dokreslují moderní, dynamické, a přitom dobře čitelné ilustrace s výrazným emocionálním nábojem. Knížka je určena dětem od tří let a lze ji využít i jako první čtení.

„Šikovná technika, kterou mohou využívat nejen děti, ale i my rodiče při překonávání problémů a strachů.“ — Petr Pauko, psycholog

 
Datum vydání: 26.08.2016
Formát: 200x200
Počet stran: 32
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7432-719-3
Rušar Daniel - Točeková Lea
Daniel Rušar (1975) vystudoval angličtinu, pracuje nyní jako lektor osobnostního rozvoje. Publikoval novelu Jaro kriplů (Paskuda books, 2011) a povídkovou knihu Frisbee (Stillus press, 2006). Lea Točeková (1979) vystudovala grafický a knižní design v Bratislavě a Trieru. Věnuje se malbě a ilustraci, kde hledá nové netradiční techniky. Knižní ilustrace např. B. Jobus: Plajko, Slovart, 2015. Vystavovala ve Wittenbergu v Německu. Žije v Berlíně.

Prohlédněte si ilustrace, 931 kB
Prohlédněte si ilustrace, 785 kB

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.