Naše knihy

Váš e-mail *

Velký kočičí závod

Úvod » Pro děti a mládež » Velký kočičí závod

Ricky Trickartt, Velký kočičí závod

Ricky Trickartt
Velký kočičí závod

Z angličtiny přeložila Martina Knápková

skladem

běžná cena299 Kč
vaše cena239 Kč
úspora (20 %)60 Kč
ks

Micka se postranními uličkami toulá pravidelně, ale tentokrát tu nejsou jenom načmárané nápisy a nepořádek. Tentokrát tu je plakát, který zve na velký sobotní závod. Všechny kočky z okolí se chtějí soutěže zúčastnit a pro vítězství dělají cokoli. Kdo nemá auto, pojede v nákupním vozíku, na kočičím robotovi nebo v obrovité dýni. A co Micka? Ta si vůz vyrobí ze staré pračky. Držte jí palce!

Úchvatně ilustrovanou knížkou mladého britského výtvarníka děti prosviští jako při jízdě z prudkého kopce. Nebezpečné zatáčky, technické vynálezy, ubíhající krajina. Ale nebojte se zpomalit. Každá stránka skýtá spoustu nápaditých detailů a hříček. Tak hurá na start. A do hledání.

 
Datum vydání: 15.03.2022
Počet stran: 36
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7637-277-1
Ricky Trickartt
(vlastním jménem Ricky Wilson­Cloot) je londýnský grafik, který od roku 2004 stihl vytvořit stovky obalů desek a dalších návrhů. Pečuje o vizuální stránku respektovaného vydavatelství elektronické hudby Hospital Records a spolupracoval též s BBC nebo firmou Red Bull. Miluje roboty, automatické pračky a ve své práci se neobejde bez žlutých poznámkových papírků. „Jo, tohle dokážu!“ je krédo jeho knihy, kterou chce podpořit děti v odvaze tvořit.


Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.