Naše knihy

Váš e-mail *

Syn Londýna

Úvod » Překladová beletrie » Populární beletrie » Syn Londýna

Pollock Tom, Syn Londýna

Pollock Tom
Syn Londýna

První díl trilogie Mrakodrapový trůn

V eshopu jsme titul vyprodali, ale zkuste vaše oblíbené knihkupectví

V podzemí Londýna je skryté město plné přízraků a zázraků, kde spolu bojují strašidelné vlakové soupravy, obrovští pavouci se živí lidským hlasem, sochy v sobě skrývají dávné kněžstvo a světla lamp tančí o svůj život. Právě takové místo objeví při toulkách metropolí nad Temží Beth Bradleyová, středoškolačka právě vyhozená ze školy a fatálně zrazená svou nejlepší kamarádkou. Mladá sprejerka se seznámí s Filiusem, namyšleným hubeným uličníkem, který je zároveň synem zmizelé bohyně. Musí s ním spojit síly a naverbovat naprosto fantastickou armádu, aby společně zachránili Londýn před definitivní zkázou. Syn Londýna je originálním románem z rodu městské fantasy, který ctí a přitom překračuje pravidla žánru a staví je do nového světla. Je také příběhem o rodině, přátelích a netvorech a o tom, jak těžké bývá někdy rozeznat, kdo je kdo.
 
Datum vydání: 27.11.2014
Formát: 130x200
Počet stran: 352
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-7432-486-4
 
„Sršící energií, nápady - a skutečně podivné.
Daily Mail

„V každém ohledu působivá kniha. Fantazie, s jakou Pollock oživuje Londýn, je ohromující.“
Fantasy Book Review

„Skvěle napsaný příběh, který je plný bizarních městských stvoření, temné fantazie, a přitom dokáže chytit za srdce, potěší všechny fanoušky Neila Gaimana, Chiny Miévilla i Holly Blackové.“
Publishers Weekly
Pollock Tom
Tom Pollock studoval filozofii a ekonomii na Edinburské univerzitě a na univerzitě v Sussexu absolvoval tvůrčí psaní. Je členem britského sdružení autorů žánrové literatury The T-Party. Jeho Skleněná republika je druhým dílem trilogie Mrakodrapový trůn, kterou dále tvoří romány Syn Londýna (č. Paseka 2014) a Naše Paní ulic (2014).

Ukázka z knihy, 676 kB

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.