Naše knihy

Váš e-mail *

Velké dějiny zemí Koruny české V.

Úvod » Společenské vědy » Velké dějiny zemí Koruny české » Velké dějiny zemí Koruny české V.

Petr Čornej, Velké dějiny zemí Koruny české V.

Petr Čornej
Velké dějiny zemí Koruny české V.

1402--1437

skladem

běžná cena790 Kč
vaše cena632 Kč
úspora (20 %)158 Kč
ks
Autorský tým složený z významných českých historiků předkládá čtenářské veřejnosti nové obšírné zpracování našich dějin, jejichž úplné vypsání českému národu stále chybí. Monumentální, vůbec první české dějiny takového rozsahu vycházejí v osmnácti svazcích. Autoři, přestože mají nejvyšší profesionální ambice, se obracejí především na širší čtenářskou obec, jíž bude dílo sloužit jako spolehlivý zdroj poznání naší historie i jako obraz současné úrovně české historiografie. Jednotlivé svazky jsou vybaveny základním poznámkovým aparátem, zevrubnou bibliografií, bohatým obrazovým a dokumentačním materiálem a rejstříky. Čornejova kniha byla zvítězila v anketě historiků o Nejlepší historickou knihu roku 2000.
 
Datum vydání: 19.02.2010
Formát: 145 x 205
Počet stran: 792
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7432-007-1
 
Aktuální informace a podrobnosti o celé edici Velkých dějin zemí Koruny české i jednotlivých svazcích naleznete na www.velkedejiny.cz.
Petr Čornej
Prof. PhDr. Petr Čornej (*1951), významný český historik je autorem řady knih. Jeho kniha Velké dějiny zemí Koruny české V. byla v anketě českých historiků oceněna jako nejvýznamnější historická kniha roku 2000 a za tutéž knihu byla autorovi udělena Cena Jsefa Hlávky za původní knižní práci z oblasti vědecké a odborné literatury za rok 2000.

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.