Naše knihy

Váš e-mail *


Ediční plán na jaro a léto 2019

Den falešné kočky

Úvod » Překladová beletrie, poezie » Den falešné kočky

Pasi Ilmari Jääskeläinen, Den falešné kočky

Pasi Ilmari Jääskeläinen
Den falešné kočky

Z finštiny přeložil Vladimír Piskoř

skladem

běžná cena299 Kč
vaše cena239 Kč
úspora (20 %)60 Kč
ks
Název města Marrasvirta doslova znamená Smrtný proud. V lecčems to symbolizuje vyznění nejnovějšího románu od známého mistra finského podivna. Ač se příběh odehrává v jediném dni, ten den možná trvá i 100 let. Ve městě vrcholí každoroční festival, ale Kaarna, jeden z jeho organizátorů, nemá na zábavu ani pomyšlení. Právě mu zavolali z domu pro seniory, že jeho matka, trpící Alzheimerovou chorobou, umírá a on by měl co nejdříve přijet. Jaké nečekané události rozbijí Kaarnův pečlivě připravený program a nakonec převrátí naruby celý jeho život?

Populární autor opět míchá kartami osudů a spojuje žánry do jedinečné literární směsi, v níž nechybí prvky fantasy, špionážního románu, hororu, ba ani detektivky nebo pohádky.

 
Datum vydání: 16.08.2018
Formát: 130 x 200
Počet stran: 316
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-7432-928-9
Pasi Ilmari Jääskeläinen
Pasi Ilmari Jääskeläinen (* 1966) je považován za jedno z nejlépe střežených finských literárních tajemství. Jako romanopisec a autor povídek proslul zejména v oblasti sci-fi a fantasy a vyhrál řadu žánrových ocenění (cena Kuvastaja, udělovaná Finskou tolkienovskou společností, cena Atorox). Jeho román Literární spolek Laury Sněžné (č. Paseka 2015) se stal senzací a vychází ve čtrnácti zemích, od USA až po Jižní Koreu.

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.