Naše knihy

Váš e-mail *

Paseka naživo: Probudím se na Šibuji

Úvod » Nakladatelství » Aktuality » Paseka naživo: Probudím se na Šibuji
Přijďte si poslechnout čtení nadějné mladé autorky přímo k nám do nakladatelství. Ve čtvrtek 23. srpna od 18.30, u nás na adrese Chopinova 4, Praha 2.

ANNA CIMA PŘEDSTAVÍ SVŮJ ROMÁN Probudím se na Šibuji, který se odehrává v Praze a Tokiu. Hlavní hrdinka Jana studuje japanologii, usiluje o stipendium do Japonska a překládá povídku Milenci. Mladší podoba Jany přitom bloudí uzavřená v magickém kruhu rušné čtvrti Šibuja. Jak k takovému podivnému rozdvojení došlo? A jak to všechno souvisí s osudem tajemného autora Milenců? 

PŘIBLIŽNĚ 30 ZÁJEMCŮ si bude moct čtení užít přímo u nás v Pasece, kam se veřejnost běžně nedostane. Laichterovým domem se Jan Kotěra zapsal do historie architektury. Na začátku 20. století sloužil Laichterově rodině i jeho legendárnímu nakladatelství, za komunismu tu byl Supraphon, naše nakladatelství zde sídlí od srpna 2001. Čtení proběhne přímo v nádherné hale s dekorativními vzory od Jana Preislera. 

VSTUP JE ZDARMA, stačí se registrovat na emailové adrese dolejsi@paseka.cz, do předmětu prosím uveďte slovo "Šibuja". Zájemcům, kteří se vejdou do kapacity, pošleme potvrzení na email. Počítejte prosím s tím, že někdo bude mít k dispozici místo k sezení a někdo pouze "na stojáka". Rozhodně by to ale nemělo umenšit váš zážitek.


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.