Naše knihy

Váš e-mail *


Ediční plán na jaro a léto 2019

Paseka naživo: Prašina

Úvod » Nakladatelství » Aktuality » Paseka naživo: Prašina
Přijďte si poslechnout čtení nadějného autora přímo k nám do nakladatelství. Ve středu 26. září od 18.30, u nás na adrese Chopinova 4, Praha 2.

VOJTĚCH MATOCHA PŘEDSTAVÍ SVŮJ ROMÁN Prašina, který se odehrává v tajemné pražsko čtvrti, kde nefunguje elektřina. A v téhle strašidelné čtvrti pátrá Jirka se svými kamarády Tondou a En po dávném tajemství, které by mohlo změnit svět. Prašina se stala senzací pro děti i rodiče, jedná se o filmovém zpracování a připravuje se pokračování. Prašina se rozrůstá...

PŘIBLIŽNĚ 30 ZÁJEMCŮ si bude moct čtení užít přímo u nás v Pasece, kam se veřejnost běžně nedostane. Laichterovým domem se Jan Kotěra zapsal do historie architektury. Na začátku 20. století sloužil Laichterově rodině i jeho legendárnímu nakladatelství, za komunismu tu byl Supraphon, naše nakladatelství zde sídlí od srpna 2001. Čtení proběhne přímo v nádherné hale s dekorativními vzory od Jana Preislera.

VSTUP JE ZDARMA, stačí se registrovat na emailové adrese dolejsi@paseka.cz, do předmětu prosím uveďte slovo "Prašina". Zájemcům, kteří se vejdou do kapacity, pošleme potvrzení na email. Počítejte prosím s tím, že někdo bude mít k dispozici místo k sezení a někdo pouze "na stojáka". Rozhodně by to ale nemělo umenšit váš zážitek.

Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.