Naše knihy

Váš e-mail *

Ediční plán

Aktuality

Úvod » Nakladatelství » Aktuality
Strana z 7

Trailer ke knize Komplikace

Na YouTube je ke shlédnutí trailer natočený ke knize Complication Isaaca Adamsona.

Nevěstince a nevěstky v Českém rozhlase

Nalaďte si  ve čtvrtek 30. ledna Český rozhlas Plus...

PF 2014

Vážení zákazníci, děkujeme za vaši přízeň v letošním roce a přejeme vám vše nejlepší do toho příštího. Na rok 2014 pro vás chystáme mnoho zajímavých titulů, o kterých vás budeme informovat na našich webových stránkách i na facebooku. Hezké Vánoce!

Vy se ptáte jako blbá!

Doporučujeme rozhovor s novinářkou Alenou Plavcovou, autorkou nedávno vydané knihy rozhovorů Slasti a neřesti. Autorka rozhovor poskytla Pátku Lidových novin a velmi otevřeně hovoří o problémech i radostech, které rozhovory s celebritami přinášejí.  

Pozvánka na dvě výstavy díla Marie Fischerové-Kvěchové

Vánoce v díle Marie Fischerové-Kvěchové jsou tématem výstavy pořádané Galerií Chodník ve Skleněném paláci v Praze 6. Výstava potrvá do 21. ledna 2014.
Výběr z díla této oblíbené ilustrátorky je možné shlédnout v Krkonošském muzeu v Jilemnici až do 23. února 2014.

Cross patří dětem. Pozvánka na knižní malotrh

Srdečně Vás zveme do Cross Clubu v Holešovicích (Plynární 23, Praha 7) na knižní malotrh věnovaný především dětským knihám. Neděle 8. prosince 2013 od 14 hodin. Bohatý kulturní program a velké slevy!

Zdeněk Nejedlý v pořadu Historie.cs

V sobotu 30. 11. ve 21.05 hod. se na ČT 24 v programu Historie.csz vysílá pořad věnovaný Zdeňku Nejedlému připravený ve spolupráci s PhDr. Jiřím Křesťanem, autorem publikace Zdeněk Nejedlý. Politik a vědec v osamění, která byla oceněna letošní Magnesií literou. Reprízy pořadu... 

Četba na pokračování z knihy JOSEPH ANTON

Příběh světoznámého prozaika Salmana Rushdieho v pořadu OSUDY... v deseti dílech každý den od 11. 11. v 11.30 hodin na stanici VLTAVA Českého rozhlasu. Čte Pavel Soukup.

pozvánka na slavnostní uvedení knihy PRAHA MODERNÍ II

Srdečně Vás zveme do kavárny KIDÓ na Letné na uvedení nové obrazové publikace Zdeňka Lukeše a Pavla Hrocha PRAHA MODERNÍ II. V úterý 26. listopadu v 18 hodin...

Pozvánka na křest knihy NEVĚSTINCE A NEVĚSTKY

Křest knihy NEVĚSTINCE A NEVĚSTKY v Praze 20. listopadu, v Brně 22. listopadu...

Steve Fisher u Fišera - AUTOGRAMIÁDA

Autogramiáda nové knihy Stevea Fishera AMERICKÁ SODA - Knihu pokřtí spisovatel Petr Šabach v Knihkupectví Fišer ve čtvrtek 21. 11. v 17 hodin...

Pozvánka na setkání se spisovatelem NICOLAIEM LILINEM

Spisovatel Nicolai Lilin, autor bestselleru SIBIŘSKÁ VÝCHOVA, představí ve čtvrtek 14. listopadu v kavárně Krásný ztráty svou  knihu VOLNÝ PÁD, která nedávno vyšla v českém překladu.

Pozvánka na uvedení knihy ARISTOKRATKY

Srdečně Vás zveme na slavnostní uvedení knihy novinářky Stanislavy Peckové ARISTOKRATKY. Neděle 10. listopadu v 16 hodin, restaurace Století v centru Prahy...

Pozvánka na literární večer s Amosem Ozem

V předvečer převzetí mezinárodní Ceny Franze Kafky bude číst proslulý izraelský spisovatel z knihy Příběh o lásce a tmě... Společnost Franze Kafky, Široká 14, Praha 1. Středa 23. října v 18 hodin.

Nobelovu cenu za literaturu získala Alice Munroová

Kanadská prozaička Alice Munroová se stala letošní nositelkou Nobelovy ceny za literaturu. Tajemník Švédské akademie Peter Englund charakterizoval autorčino dílo slovy: „Malí lidé, velké pocity.“ Cenu získala i proto, že je „mistryní současné povídky“. Vrcholný čtenářský zážitek vám připraví autorčiny knihy Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel, Útěk nebo Příliš mnoho štěstí...

Spisovatel Amos Oz převezme v Praze Cenu Franze Kafky

Světoznámý izraelský spisovatel Amos Oz převezme 24. října 2013 v Praze v Brožíkově sále Staroměstské radnice Cenu Franze Kafky. Literární večer s autorským čtením proběhne ve středu 23. října od 18 hodin v sídle Společnosti Franze Kafky. Autor zde představí svou knihu Scény z venkovského života, která právě vyšla v českém překladu Lenky Bukovské.

Velký knižní čtvrtek - pozvánka do Městské knihovny

V rámci Velkého knižního čtvrtku budou dne 10. 10. 2013 v Městské knihovně představeny nejzajímavější knižní novinky podzimu (autogramiády - autorská čtení - performance)...

Pozvánka na autorské čtení

V pondělí 21. října 2013 v 19 hodin se v Literární kavárně Řetězová koná čtení z nové sbírky Josefa Mlejnka Sklepní okénko. Básně přednesou Jan Vlasák a autor.

Pozvánka na výstavu

Knižní úpravy, ilustrace a grafika Luboše Drtiny v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě (11. 10. až 24. 11. 2013)

Pozvánka na křest knihy Vyčuraná máma

Knihu Vyčuraná máma pokřtí ve středu 25. září v Paláci knih Luxor zpěvačka Dara Rolins.

Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?