Naše knihy

Váš e-mail *


Ediční plán na jaro a léto 2019

Aktuality

Úvod » Nakladatelství » Aktuality
Strana z 7

Vánoční slevy na to ”nej” roku

Od 1. prosince do 24. prosince se legendární nástěnka v naší redakci mění v pomyslný adventní kalendář, ze kterého budeme postupně odkrývat to „nej“ roku 2015. Každý den – a na jediný den - poskytneme na našem eshopu vánoční slevu na jeden titul nebo skupinu titulů. Vyplatí se každý den sledovat náš Facebook, kde odhalujeme slevy!

Nakupte si, dopravu platit nemusíte!

Ideální čas na doplnění knihovny! Náš eshop se přidává k akci Den dopravy zdarma, bez poštovného si u nás můžete nakoupit od 18. 11. od 13.00 do 19. 11. do 13.00.

TISKOVÁ ZPRÁVA K NOVÉMU VYDÁNÍ ROMÁNU SALMANA RUSHDIEHO SATANSKÉ VERŠE

V dubnu 2015 vychází v Nakladatelství Paseka nový překlad románu Salmana Rushdieho Satanské verše. Nakladatelství, které se Rushdieho dílu věnuje soustavně od roku 2001, se rozhodlo pro nové vydání zejména proto, že kniha, obecně považovaná za jedno z nejvýznamnějších Rushdieho literárních děl, je dosud českým čtenářům dostupná pouze ve značně nekvalitním a neúplném překladu, vydaném anonymně v roce 1994. První vydání knihy je také již delší dobu na českém knižním trhu rozebrané.

Svatováclavská sleva (28. 9. - 4. 10)

Týden, který začal Dnem české státnosti, věnujeme knížeti Václavovi také na našem eshopu. Knihu Svatý Václav od Vratislava Vaníčka si můžete právě koupit jen za 250 korun.

Severské odpoledne a Krefeld v Knihkupectví Fišer

Nejprodávanější dánský autor krimi Michael Katz Krefeld přijíždí představit svoji detektivní sérii s expolicistou Havranem. Autogramiáda proběhne ve čtvrtek 3. září v 18 hodin v Knihkupectví Fišer (Kaprova 10, Praha 1). Konat se bude v rámci akce Skandinávské odpoledne - od 17.30 si můžete koupit s 20% slevou knihy severských autorů od všech nakladatelů.

Paseka má volno (10. - 14. srpna)

Protože si většina redaktorů vzala "dovolenou" (to znamená, že knihy připravují na chatách místo v redakci), bude Paseka v Chopinově ulici do pátku 14. srpna zavřená. Klidně ale můžete objednávat v eshopu se slevou 30 procent a knihy vyzvednout v knihkupectví Fišer. Hezký zbytek léta, podzim vám už zpříjemní naše novinky.

Na Světě knihy bude pěkná paseka

Ve středu se budeme dočasně stěhovat na mezinárodní veletrh a literární festival Svět knihy. Takže od středy do pátku bude mít Paseka v Chopinově ulici zavřeno a objednávky došlé 13. až 17. května budeme expedovat až v pondělí 18., zato všechny s knižním dárkem!

Na veletrhu budeme prodávat s 20% slevou! Přivezeme samozřejmě všechny tituly z posledních týdnů ( Rothschildova flaška, Literární spolek Laury Sněžné a další), ale taky hlavně čtyři novinky ještě vonící tiskárnou. 

1) První díl originální dětské fantasy trilogie Křup! od autora Konečně doma Adama Rexe. 
2) Naopak dost neradostné čtení Vyvolení , ve kterých se autor bestselleru Chudí v Lodži vydává na kliniku Spiegelgrund, kde nacisté prováděli hrůzné experimenty na dětech. 
3) Zdivočelý kontinent , který  aspiruje na základní příručku k dějinám poválečné Evropy a její opětovné konsolidace. 
4) Těšíme se, jakou odezvu vzbudí rozhovor spisovatele Jana Nováka a Johna Boka s názvem Život mimo kategorie. Bývalý neplacený ochránce Václava Havla bez servítků líčí svoje zážitky z doby před sametovou revolucí i neopakovatelnou atmosféru 90. let.

Autogramiáda Petra Šabacha u Fišera

Autogramiáda spojená s exkluzivním uvedením novinky od Petra Šabacha proběhne 6. května v pražském Knihkupectví Fišer. Od 17:00 si čtenáři budou moct koupit novou knihu Rothschildova flaška předtím, než se dostane do širší distribuce, a zároveň ji mít s věnováním od jednoho z nejoblíbenějších českých autorů. 

Křest Umělého dýchání (s) argentinským vínem

Nakladatelství Paseka a La Casa Blů vás srdečně zvou na křest dlouho očekávaného románu Umělé dýchání, jehož autorem je Ricardo Piglia. 

Křest se uskuteční 26. února od 18 hodin na adrese Kozí 15. Knihu představí překladatel Jan Hloušek a autor doslovu Vít Kazmar. Moderuje Anežka Charvátová. 

Neočekává se účast autora, ale argentinské víno bude...

Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.