Naše knihy

Váš e-mail *

Ediční plán

Aktuality

Úvod » Nakladatelství » Aktuality
Strana z 7

Severské odpoledne a Krefeld v Knihkupectví Fišer

Nejprodávanější dánský autor krimi Michael Katz Krefeld přijíždí představit svoji detektivní sérii s expolicistou Havranem. Autogramiáda proběhne ve čtvrtek 3. září v 18 hodin v Knihkupectví Fišer (Kaprova 10, Praha 1). Konat se bude v rámci akce Skandinávské odpoledne - od 17.30 si můžete koupit s 20% slevou knihy severských autorů od všech nakladatelů.

Paseka má volno (10. - 14. srpna)

Protože si většina redaktorů vzala "dovolenou" (to znamená, že knihy připravují na chatách místo v redakci), bude Paseka v Chopinově ulici do pátku 14. srpna zavřená. Klidně ale můžete objednávat v eshopu se slevou 30 procent a knihy vyzvednout v knihkupectví Fišer. Hezký zbytek léta, podzim vám už zpříjemní naše novinky.

Na Světě knihy bude pěkná paseka

Ve středu se budeme dočasně stěhovat na mezinárodní veletrh a literární festival Svět knihy. Takže od středy do pátku bude mít Paseka v Chopinově ulici zavřeno a objednávky došlé 13. až 17. května budeme expedovat až v pondělí 18., zato všechny s knižním dárkem!

Na veletrhu budeme prodávat s 20% slevou! Přivezeme samozřejmě všechny tituly z posledních týdnů ( Rothschildova flaška, Literární spolek Laury Sněžné a další), ale taky hlavně čtyři novinky ještě vonící tiskárnou. 

1) První díl originální dětské fantasy trilogie Křup! od autora Konečně doma Adama Rexe. 
2) Naopak dost neradostné čtení Vyvolení , ve kterých se autor bestselleru Chudí v Lodži vydává na kliniku Spiegelgrund, kde nacisté prováděli hrůzné experimenty na dětech. 
3) Zdivočelý kontinent , který  aspiruje na základní příručku k dějinám poválečné Evropy a její opětovné konsolidace. 
4) Těšíme se, jakou odezvu vzbudí rozhovor spisovatele Jana Nováka a Johna Boka s názvem Život mimo kategorie. Bývalý neplacený ochránce Václava Havla bez servítků líčí svoje zážitky z doby před sametovou revolucí i neopakovatelnou atmosféru 90. let.

Autogramiáda Petra Šabacha u Fišera

Autogramiáda spojená s exkluzivním uvedením novinky od Petra Šabacha proběhne 6. května v pražském Knihkupectví Fišer. Od 17:00 si čtenáři budou moct koupit novou knihu Rothschildova flaška předtím, než se dostane do širší distribuce, a zároveň ji mít s věnováním od jednoho z nejoblíbenějších českých autorů. 

Křest Umělého dýchání (s) argentinským vínem

Nakladatelství Paseka a La Casa Blů vás srdečně zvou na křest dlouho očekávaného románu Umělé dýchání, jehož autorem je Ricardo Piglia. 

Křest se uskuteční 26. února od 18 hodin na adrese Kozí 15. Knihu představí překladatel Jan Hloušek a autor doslovu Vít Kazmar. Moderuje Anežka Charvátová. 

Neočekává se účast autora, ale argentinské víno bude...

Odpoledne s Lidovou kulturou

Nakladatelství Paseka a Etnologický ústav AV ČR vás srdečně zvou na setkání s autory publikace  Lidová kultura ,  která vychází v rámci tematických svazků Velkých dějin zemí Koruny české. 

Akce proběhne ve středu 18. února od 16:00 v hlavní budově Akademie věd České republiky (Národní 3, místnost 205 ve druhém poschodí). Účast přislíbil kompletní autorský tým, zahraje muzika folklorního souboru Gaudeamus VŠE Praha. Kniha se bude na místě prodávat s 30% slevou.

pozvánka na křest knihy O kolečko míň

Srdečně vás zveme na křest knihy Josefa Schovance O KOLEČKO MÍŇ do krásných prostor kopule Expobank na Václavském náměstí... Knihu pokřtí herečka Simona Postlerová. Úterý 9. prosince od 17 hodin...

Pozvánka na křest knihy Vraždy v kruhu

Srdečně vás zveme na křest nového kriminálního románu Ivy Procházkové Vraždy v kruhu. V Kavárně Krásný ztráty knihu pokřtí herečka Simona Stašová a ukázku přečte herec Ivan Trojan... Těšíme se na vás!

Pozvánka na slavnostní uvedení knihy Praha moderní III

Srdečně vás zveme na slavnostní uvedení nové obrazové publikace Zdeňka Lukeše a Pavla Hrocha Praha moderní III. V úterý 18. listopadu se na vás budeme těšit v 17 hodin v Knihkupectví Fišer...

Chudí v Lodži - četba na pokračování na Vltavě

Úryvky z knihy švédského spisovatele Stevea Sem-Sandberga CHUDÍ V LODŽI si můžete vychutnat na stanici Vltava Českého rozhlasu od 28. října do 11. listopadu vždy v 18:30 hodin v nezapomenutelném podání Pavla Soukupa. Jednotlivé díly (celkem 15) trvají 30 minut. Příjemný poslech! 

Dcera národa? - četba na pokračování

Stanice Vltava Českého rozhlasu vysílá od 23. do 27. října úryvky z knihy historičky a spisovatelky Mileny Lenderové Dcera národa?. Čte Hana Kofránková. Srdečně vás zveme k poslechu...
 
 
 

Svět šumavských železnic - autogramiáda

Autogramiáda autorů knihy Svět šumavských železnic se koná v pondělí 27. října 2014 v Království železnic v Praze na Andělu...

Pozvánka na uvedení knihy PREZIDENT

Srdečně vás zveme na slavnostní uvedení nové knihy Daniela Kaisera PREZIDENT. Václav Havel 1990-2003. V úterý 14. října v Café Jericho...

Četba na pokračování: Slídil Vladimira Nabokova

Alice Munroovou vystřídá na stanici Vltava Českého rozhlasu Vladimir Nabokov a jeho Slídil. V rámci pořadu Četba na pokračování uslyšíme pět částí v podání Pavla Soukupa. Od 8. do 12. října vždy v 18.30 hodin. 

Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?