Naše knihy

Váš e-mail *

Ediční plán

Aktuality

Úvod » Nakladatelství » Aktuality
Strana z 7

Napěchovaný ediční plán na jaro a léto

Konečně se můžeme pochlubit edičním plánem na jaro a léto. Co v něm najdete? 

Udělejte si radost i po Vánocích

Unikla vám Černá zem, Nuselskej punk, Úsměv, Hluk padajících věcí, komplet Lichožroutů nebo jiné knihy roku 2015? Udělejte si povánoční radost, na eshopu jsou do 17. ledna všechny naše tituly o 30 procent levnější! K tomu nezapomeňte navštívit sekci slev od 50 do 90 procent, kde najdete historické publikace, kreslený humor i oceňované romány současných spisovatelů. Přejeme vám šťastný a mírumilovný rok 2016, o dobré čtení se postaráme.

Vánoční slevy na to ”nej” roku

Od 1. prosince do 24. prosince se legendární nástěnka v naší redakci mění v pomyslný adventní kalendář, ze kterého budeme postupně odkrývat to „nej“ roku 2015. Každý den – a na jediný den - poskytneme na našem eshopu vánoční slevu na jeden titul nebo skupinu titulů. Vyplatí se každý den sledovat náš Facebook, kde odhalujeme slevy!

Nakupte si, dopravu platit nemusíte!

Ideální čas na doplnění knihovny! Náš eshop se přidává k akci Den dopravy zdarma, bez poštovného si u nás můžete nakoupit od 18. 11. od 13.00 do 19. 11. do 13.00.

TISKOVÁ ZPRÁVA K NOVÉMU VYDÁNÍ ROMÁNU SALMANA RUSHDIEHO SATANSKÉ VERŠE

V dubnu 2015 vychází v Nakladatelství Paseka nový překlad románu Salmana Rushdieho Satanské verše. Nakladatelství, které se Rushdieho dílu věnuje soustavně od roku 2001, se rozhodlo pro nové vydání zejména proto, že kniha, obecně považovaná za jedno z nejvýznamnějších Rushdieho literárních děl, je dosud českým čtenářům dostupná pouze ve značně nekvalitním a neúplném překladu, vydaném anonymně v roce 1994. První vydání knihy je také již delší dobu na českém knižním trhu rozebrané.

Svatováclavská sleva (28. 9. - 4. 10)

Týden, který začal Dnem české státnosti, věnujeme knížeti Václavovi také na našem eshopu. Knihu Svatý Václav od Vratislava Vaníčka si můžete právě koupit jen za 250 korun.

Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?