Naše knihy

Váš e-mail *

Ediční plán

Veřejná tajemství

Úvod » Překladová beletrie, poezie » Veřejná tajemství

Munroová Alice, Veřejná tajemství

Munroová Alice
Veřejná tajemství

Hmotnost: 0,380 kg

skladem

běžná cena329,00 Kč
vaše cena263,00 Kč
úspora (20 %)66,00 Kč
ks

Držitelka Nobelovy ceny za literaturu

"Asi Vás překvapí, že Vám píše člověk, jehož neznáte a který si nepamatuje Vaše jméno," čte začátkem roku 1917 v dopisu, který má zásadně změnit její osamělý život, mladá knihovnice z ontarijského Carstairs. Náhlému zvratu, ohrožení nebo nutnosti přijmout novou životní roli čelí i další hrdinky nové knihy Alice Munroové. Příběhy lásky, kterou hledají, ztrácejí či znovu nalézají, či konfliktů spojených s temnějšími stránkami sexuality a mezilidských vztahů vůbec rozehrává autorka v nedávné i vzdálenější minulosti v důvěrně známém prostředí kanadského maloměsta, ale také méně obvyklých lokalitách Austrálie či Balkánu.

Vliv náhody, nečekaného setkání, překvapivého odhalení či jen obyčejného plynutí času je v jejím mistrném podání proměňuje v dramata, ve kterých se všední životní události slévají v lidský osud uchvacující svou bohatostí, živostí a tajemností.

Knih Alice Munroové se jen v Česku prodalo přes 30 tisíc výtisků

 
Datum vydání: 31.5.2017
Formát: 130 x 200
Počet stran: 280
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7432-834-3
 
„Prózy Alice Munroové, to je nepřikrášlená a přitom stylisticky mistrně zvládnutá skutečnost, citlivě a pozorně prožitá až do krutých hloubek.“
Respekt

Z angličtiny přeložila Zuzana Mayerová

Přečtěte si ukázku, 517 kB

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?