Naše knihy

Váš e-mail *

Návrat z pískoviště

Úvod » Komiks » Návrat z pískoviště

Marie König Dudziaková, Návrat z pískoviště

Marie König Dudziaková
Návrat z pískoviště

Obrazy z mateřského života

skladem

běžná cena269 Kč
vaše cena215 Kč
úspora (20 %)54 Kč
ks
To pochopíš, až budeš mít vlastní děcko, říkali. To si vůbec nedovedeš představit, jaký to je, říkali. Ani nevíš, kolik máš teď volnýho času, říkali. A pak byla v šoku z toho, kam že se ten čas poděl, že ze skvrn na oblečení se dá sestavit kronika celého dne a že do malé dětské botičky se vejde střední pískoviště. A tak jedna nová máma začala po nocích kreslit svoje zážitky, aby si oddechla a aby na to připravila další rodiče. Co všechno vás potká, překvapí, naštve, dojme nebo pobaví? Odpovědi najdete v osobitém rodičovském deníku, který je často výmluvnější než sáhodlouhé řeči.

„Jemná kresba, smysl pro humor a oko pro každodenní situace, které se prostě stávají rodičům, ale nejen jim. Máša König Dudziaková ve svém Návratu z pískovište mrká spiklenecky na všechny, kteří mají někde blízko kolem sebe to krásné období prvních slov, krůčků a upatlaných dětských ručiček. Tahle skvěle nakreslená a vtipně vymyšlená knížka je něco jako rodičovská krabička poslední záchrany: zjistíte, že v tom nejste (a už nikdy nebudete!) sami.“ --- Toy_Box

 
Datum vydání: 22.09.2021
Formát: 210x210
Počet stran: 128
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7637-216-0
Marie König Dudziaková
Marie König Dudziaková (1987) je spisovatelka, ilustrátorka a copywriterka na volné noze. Zajímá se o tetování, piercing, kyberpunk, tělesnou modifikaci a propojování těla a technologie. Autorsky se podílela na odborných publikacích Tělo, Tělo 2.0 a Tělo 2.1, je spoluautorkou divadelní hry Milý Karle! a věnuje se i komiksu. V roce 2018 vyšlo V očekávání. Její ilustrace i texty najdete v časopisu pro děti Raketa.Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.