Naše knihy

Váš e-mail *

Alma a Svět obrazu

Úvod » Pro děti a mládež » Alma a Svět obrazu

Lucie Paulová, Kateřina Čupová, Alma a Svět obrazu

Lucie Paulová, Kateřina Čupová
Alma a Svět obrazu

skladem

běžná cena369 Kč
vaše cena295 Kč
úspora (20 %)74 Kč
ks
Když slepá Alma v dědově vetešnictví omylem projde obrazem, ocitne se v přízračné krajině. Nemůže uvěřit vlastním očím, a to doslova. Najednou vidí! Stojí v modré trávě pod červeným nebem a blíží se k ní prazvláštní bílé zvíře. O chvíli později vypadne z obrazu do doby před sto lety, do starých pražských Holešovic. Nemá s sebou mobil ani jinou technickou vymoženost. S partou malých „uhlobaronů a kočárkářek“ z dělnické kolonie krade z vlaku uhlí a účastní se rodea s mohutným býkem. Především ale Almu čeká jeden velký úkol. Nutně potřebuje najít Františku, autorku obrazu, kvůli kterému to všechno začalo.
 
Datum vydání: 22.04.2022
Počet stran: 344
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7637276-4
Lucie Paulová, Kateřina Čupová
(1965) je scenáristka a výtvarnice. Pracovala v televizi, v posledních letech se věnuje hlavně psaní knih pro děti. Píše také televizní minisérie, ilustruje a vyrábí loutky.

Kateřina Čupová (1992) je autorka animovaných filmů a komiksů. Publikovala v časopisech a sbornících, například v komiksové revue AARGH!. Získala dvě ceny Muriel za nejlepší krátký komiks, jako autorka komiksu Kašna a jako kreslířka komiksu Druhý břeh. V roce 2020 vyšla její komiksová adaptace divadelní hry Karla Čapka R.U.R.


Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.