Naše knihy

Váš e-mail *

Ediční plán

Dobrodružství milovníka knih

Úvod » Překladová beletrie, poezie » Populární beletrie » Dobrodružství milovníka knih

Lovett Charlie, Dobrodružství milovníka knih

Lovett Charlie
Dobrodružství milovníka knih

Román o posedlosti

skladem

běžná cena289 Kč
vaše cena231 Kč
úspora (20 %)58 Kč
ks
Peter Byerly vlastně ani nevěděl, jak se dostal právě do tohoto antikvariátu. Před devíti měsíci jím otřásla smrt jeho milované manželky Amandy, přestěhoval se ze Severní Karolíny na anglický venkov a doufal, že se tu znovu vrátí ke svému koníčku - sbírání a restaurování vzácných tisků. Když však otevře svazek z 18. století o shakespearovských podvrzích, vypadne z něj - Amandin portrét! Přestože akvarel očividně pochází z viktoriánských časů, podobnost je tak neuvěřitelná, že Petera posedne myšlenka přijít záhadě na kloub. Pátrá po stopách obrazu v historii a nakonec objevuje knihu, která by mohla s jednoznačnou platností říci, zda Shakespeare opravdu byl autorem svých her. Brilantní román o lásce a vzácných knihách tak prozkoumává i jednu z nejdráždivějších literárních záhad všech dob.
 
Datum vydání: 05.05.2014
Formát: 130 x 200
Počet stran: 352
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-7432-432-1
 
Bestseller deníku New York Times

"Lovett vypráví strhující příběh, jemuž nechybí záhada, napětí, vražda ani intriky, ale co je nejdůležitější - ukazuje, jak je toto vše spojeno se čtením, sbíráním a sdílením knih." - Robin Sloan
Lovett Charlie
Charlie Lovett, bývalý antikvář a zanícený sběratel vzácných knih, píše kromě beletrie i divadelní hry. Žije střídavě v Severní Karolíně a v anglickém Oxfordshire. Proslavil se románem Dobrodružství milovníka knih (2013, č. Paseka 2014), pojednávajícím o tajemství díla Williama Shakespeara.

Ukázka z knihy, 111 kB
Recenze - Nikola Slavíčková - Webmagazin.cz, 120 kB

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?