Naše knihy

Váš e-mail *

Zatoulaní psi

Úvod » Komiks » Zatoulaní psi

Jeff Lemire, Zatoulaní psi

Jeff Lemire
Zatoulaní psi

Z angličtiny přeložila Martina Knápková

skladem

běžná cena399 Kč
vaše cena319 Kč
úspora (20 %)80 Kč
ks
Kanadský autor Jeff Lemire si prý přesně nepamatuje, jestli při kreslení svého prvního komiksu měl na stole připravenou silnou černou kávu, nebo whisky. Obojí by se hodilo i čtenářům, až budou prožívat tuto surovou povídku o bezejmenném hromotlukovi v pruhovaném triku, který ztratil svou rodinu. V živelných tazích, ve vzteklé kombinaci černé a červené barvy se odehrává cesta za pomstou, která vede přes zbloudilé námořníky i neporaženého zápasníka.

Komiks Zatoulaní psi dnes nabízí jedinečnou plavbu proti proudu času na samotný počátek kariéry autora, který se později proslavil díly jako Essex County nebo Potápěč. Ukazuje, jak to vypadalo, když slavný tvůrce poprvé zatnul pěsti.

 
Datum vydání: 27.04.2022
Počet stran: 104
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7637-184-2
Jeff Lemire
(1976) pochází z kanadské provincie Ontario. Díky žánrové tvorbě a oblibě u fanoušků i kritiky si vysloužil přezdívku „Stephen King komiksu“. Civilní tvorba v čele s Essex County (2009, č. Paseka 2019) mu zase vynesla srovnání s klasiky, jako je John Steinbeck, nebo s moderními autory střihu Cormaca McCarthyho. Jeho hrdinové jsou často zamlklí samotáři a jejich vnitřní smutek dokáže Lemire zhmotnit jediným záběrem na nekonečný lán kukuřice nebo mořskou hladinu.

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.