Naše knihy

Váš e-mail *

Musíme si promluvit o Putinovi

Úvod » Společenské vědy » Společnost » Musíme si promluvit o Putinovi

Galeotti Mark, Musíme si promluvit o Putinovi

Galeotti Mark
Musíme si promluvit o Putinovi

Z angličtiny přeložila Markéta Musilová

skladem

běžná cena249 Kč
vaše cena199 Kč
úspora (20 %)50 Kč
ks

The Times, Kniha roku

O Vladimiru Putinovi už vyšly desítky knih. A většina z nich stále opakuje stejné omyly, klišé a mýty, tvrdí britský profesor Mark Galeotti, přední odborník na současné Rusko. V jedenácti kapitolách rozebírá sarkasticky a poutavě jeden zažitý omyl po druhém: Proč Putin není geniální stratég. Proč se nehlásí k žádné konkrétní ideologii. Proč není tak populární, jak by se mohlo zdát. Jak dokáže být loajální ke svým lidem. A co bude dělat, až mu skončí volební období?

Na základě dlouholetých výzkumů i osobní zkušenosti a mnoha rozhovorů s ruskými politiky, členem Putinovy osobní stráže nebo federálními daňovými úředníky přináší překvapivý a v mnoha ohledech realističtější pohled na jednoho z nejmocnějších mužů současné globální politiky.

 
Datum vydání: 26.08.2019
Formát: 130x200
Počet stran: 120
ISBN: 978-80-7637-000-5
Galeotti Mark
Mark Galeotti (*1965) je odborníkem na mezinárodní zločin a ruskou bezpečnostní politiku. Působil na University College London na Katedře slavistických a východoevropských studií, jako profesor na New York University a v současné době vyučuje a přednáší na European University Institute a na Ústavu mezinárodních vztahů v Praze. Je autorem několika knih, česky vyšel Čas úzkosti (1998).

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.