Naše knihy

Váš e-mail *

Sejdeme se na piazzetě

Úvod » Překladová beletrie » Sejdeme se na piazzetě

Frances Mayesová , Sejdeme se na piazzetě

Frances Mayesová
Sejdeme se na piazzetě

Z angličtiny přeložil Petr Eliáš

skladem

běžná cena399 Kč
vaše cena319 Kč
úspora (20 %)80 Kč
ks
Vydejte se bočními uličkami italských měst, objevujte skrytá zákoutí a vychutnejte typickou vůni a hluk tržišť. Autorka úspěšných knih Pod Toskánským sluncem a Toskánsko pro každý den odkrývá Itálii tak, jak ji znají pouze místní. Se svým manželem Edem tentokrát křižuje všech třináct italských regionů od severního Furlánska po Sicílii a cestou požitkářsky představuje místní kuchyni a lahodné pití, památky a neznámá místa, která v turistických průvodcích nenajdete. Spojuje cestovní deník, konkrétní recepty nebo vyprávění o historických zajímavostech. S její knihou probrouzdáte město dřív, než skončí snová doba mezi obědem a večeří.
 
Datum vydání: 13.05.2021
Formát: 130x200
Počet stran: 496
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7637-044-9
 

„Číst tuhle knihu je dovolená sama o sobě.“ The New York Times Book Review (Nejlepší knihy pro cestování)


„Jestli znám Itálii dobře? Ne, neznám. Ano, procestovala jsem ji, vařila její recepty, pozorovala její život, prohlížela jsem si milion jejích obrazů a četla o její složité historii. Ale poznat Itálii by trvalo deset životů. Pokaždé, když se tam vrátím, cítím to samé nadšení, které jsem cítila, když jsem tam začala žít.“ Frances Mayesová

Frances Mayesová
Frances Mayesová (1940) je autorkou jedenácti úspěšných knih o kultuře a kuchyni Itálie, kde s manželem napůl žije. Vydala také několik svazků prózy a poezie. Je pravidelnou přispěvatelkou časopisů Food & Wine, House Beautiful a dalších periodik. Na San Francisco State University přednáší tvůrčí psaní.

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.