Naše knihy

Váš e-mail *

Zbláznila ses?

Úvod » Česká beletrie » Zbláznila ses?

Franče Jirásková Jana, Zbláznila ses?

Franče Jirásková Jana
Zbláznila ses?

skladem

běžná cena249 Kč
vaše cena199 Kč
úspora (20 %)50 Kč
ks
Je rozvedená, je jí přes čtyřicet a čeká dítě s partnerem o generaci mladším. Dalo by se to ustát lépe, kdyby doma už neměla čtyři děti od dětského věku do dospělosti. Sama dalšího potomka rozhodně chce, ale ne všichni v okolí vnímají její situaci stejně pozitivně. Každodenní kolotoč vytížené ženy se střídá se snově fantazijními pasážemi, v nichž se hrdinka vypořádává s problematickým vztahem k vlastní matce. Nejsilnější lidské pouto se tu odhaluje se vší složitostí a emocionální tíhou. Přes specifickou situaci hrdinky se v románu, zachycujícím univerzální témata dneška, najde nejedna čtenářka.

„Je to milá kniha s přesahem, která ,trefí‘ hodně čtenářek. Bez ohledu na to, jestli si umí představit, že by měly doma čtyři děti a čekaly páté.“ — Klára Kubíčková, Mladá fronta Dnes

 
Datum vydání: 15.08.2016
Formát: 130x200
Počet stran: 216
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7432-704-9
Franče Jirásková Jana
Jana Franče Jirásková (1970) je povoláním knihovnice. Psala nejprve poezii a později publikovala ve sbornících a almanaších povídky. Knižně jí vyšly povídkové sbírky Kanička pošmodrchaná (2008) a Paranoidní pijavice (2012). Zbláznila ses? je její románový debut.

Přečtěte si ukázku, 663 kB

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.