Naše knihy

Váš e-mail *

Hilda a loď duchů

Úvod » Pro děti a mládež » Hilda a loď duchů

Stephen Davies, Luke Pearson, Hilda a loď duchů

Stephen Davies, Luke Pearson
Hilda a loď duchů

Z angličtiny přeložila Martina Knápková

skladem

běžná cena349 Kč
vaše cena279 Kč
úspora (20 %)70 Kč
ks
V Trolberském zálivu se ztrácejí lodě a Hilda se rozhodne, že přijde záhadě na kloub. Ještě že se může spolehnout na pomoc kamarádky Fridy a svérázného Poleňáka. Možná že za vším stojí nějaké tajemné bytosti. A když už je řeč o podivnostech, co se to děje u starého větrného mlýnu? Proč se k němu stahují zvířata? Nebojácná milovnice dobrodružství musí vyřešit obě záhady, aby ochránila městečko Trolberg před nebezpečím.

Pro bytosti od 6 let

 
Datum vydání: 20.05.2022
Formát: 130x200
Počet stran: 192
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7637-283-2
Stephen Davies, Luke Pearson
Luke Pearson (1987) modrovlasou rozumbradu vymyslel. Jeho komiksová série Hilda vychází po celém světě, přinesla mu řadu ocenění včetně Britské komiksové ceny a Ceny Maxe a Mořice a také se stala předlohou seriálu na Netflixu.

Stephen Davies (1976) píše Hildiny knižní příběhy a je obrem dětské literatury. No vážně, měří skoro dva metry. Během svého žvota se živil také česáním jablek, sklízením rýže nebo výukou angličtiny.

Sapo Lendário je pseudonym dvojice brazilských výtvarníků. Ani oni nejsou v Hildině světě nováčky. Spolupracovali už na ilustracích ke knize Hilda uvádí: Tvorové a netvorové (č. Paseka 2021).


Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.