Naše knihy

Váš e-mail *

Děti vaří celý rok

Úvod » Pro děti a mládež » Jaro, Léto, Podzim, Zima » Děti vaří celý rok

Bernerová Rotraut Susanne, Děti vaří celý rok

Bernerová Rotraut Susanne
Děti vaří celý rok

Moje první kuchařka

Magdalena Štulcová

V eshopu jsme titul vyprodali, ale zkuste vaše oblíbené knihkupectví

Ať je jakékoli roční období, vždycky si uvaříme něco dobrého! Každá sezona nabízí jiné ovoce a zeleninu, ze kterých hravě připravíme pizzu, indické birjání nebo třeba jahodové tartaletky. S tím vším nám poradí kamarádi a kamarádky z oblíbených obrázkových příběhů Jaro, Léto, Podzim a Zima. Třeba Zuzana a Tom, Matouš a Káťa nebo teta Květa s dědou Vaškem. Havran a papoušek Niko mají navíc spoustu chytráckých připomínek. Od všech se dozvíme plno zajímavostí třeba o zelenině a koření: Věděli jste například, že sedmikrásku nebo jetel můžeme sníst? Naučíme se všelijaké finty a triky - jak nebrečet nad cibulí, jak si založit bylinkovou zahrádku nebo jak na domácí zmrzlinu. A vyrobíme si i něco, co není k snědku, třeba peckový polštářek, lepidlo nebo vlastní kuchařku.

PRO DĚTI OD 4 LET

 
Datum vydání: 21.08.2019
Formát: 195x254
Počet stran: 144
ISBN: 978-80-7432-988-3
Bernerová Rotraut Susanne
Rotraut Susanne Bernerová (1948) vystudovala v Mnichově grafiku a design. Třikrát získala Německou cenu za literaturu pro mládež a obdržela prestižní Cenu Hanse Christiana Andersena, nejvyšší ocenění pro tvůrce dětských knih za celoživotní dílo. Patří mezi nejznámější a nejúspěšnější současné ilustrátory a autory knih pro děti v Evropě i v zámoří.

Dagmar von Crammová (1955) je specialistka na výživu, autorka publikacío správné výživě a v tomto oboru ječinná také jako novinářka. Náklady jejíchknih již přesáhly 4 miliony výtisků. Lidé jiznají nejen z knih, ale především z televizníchvystoupení na téma výživy. Je členkoupředsednictva Německé společnosti provýživu, předsedkyně nadace Jíme lépea šéfredaktorkou časopisu eat healthy.Jejím velkým přáním je spojovat zdravís požitkem, a to od samého začátku, tedyzejména u dětí. Nadšená kuchařka a matkatří synů žije s manželem ve Freiburgu.
Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.