Naše knihy

Váš e-mail *

Děti vaří celý rok

Úvod » Pro děti a mládež » Jaro, Léto, Podzim, Zima » Děti vaří celý rok

Bernerová Rotraut Susanne, Děti vaří celý rok

Bernerová Rotraut Susanne
Děti vaří celý rok

Moje první kuchařka

Magdalena Štulcová

skladem

běžná cena349 Kč
vaše cena279 Kč
úspora (20 %)70 Kč
ks
Ať je jakékoli roční období, vždycky si uvaříme něco dobrého! Každá sezona nabízí jiné ovoce a zeleninu, ze kterých hravě připravíme pizzu, indické birjání nebo třeba jahodové tartaletky. S tím vším nám poradí kamarádi a kamarádky z oblíbených obrázkových příběhů Jaro, Léto, Podzim a Zima. Třeba Zuzana a Tom, Matouš a Káťa nebo teta Květa s dědou Vaškem. Havran a papoušek Niko mají navíc spoustu chytráckých připomínek. Od všech se dozvíme plno zajímavostí třeba o zelenině a koření: Věděli jste například, že sedmikrásku nebo jetel můžeme sníst? Naučíme se všelijaké finty a triky - jak nebrečet nad cibulí, jak si založit bylinkovou zahrádku nebo jak na domácí zmrzlinu. A vyrobíme si i něco, co není k snědku, třeba peckový polštářek, lepidlo nebo vlastní kuchařku.

PRO DĚTI OD 4 LET

 
Datum vydání: 21.08.2019
Formát: 195x254
Počet stran: 144
ISBN: 978-80-7432-988-3
Bernerová Rotraut Susanne
Rotraut Susanne Bernerová (1948) vystudovala v Mnichově grafiku a design. Třikrát získala Německou cenu za literaturu pro mládež a obdržela prestižní Cenu Hanse Christiana Andersena, nejvyšší ocenění pro tvůrce dětských knih za celoživotní dílo. Patří mezi nejznámější a nejúspěšnější současné ilustrátory a autory knih pro děti v Evropě i v zámoří.

Dagmar von Crammová (1955) je specialistka na výživu, autorka publikacío správné výživě a v tomto oboru ječinná také jako novinářka. Náklady jejíchknih již přesáhly 4 miliony výtisků. Lidé jiznají nejen z knih, ale především z televizníchvystoupení na téma výživy. Je členkoupředsednictva Německé společnosti provýživu, předsedkyně nadace Jíme lépea šéfredaktorkou časopisu eat healthy.Jejím velkým přáním je spojovat zdravís požitkem, a to od samého začátku, tedyzejména u dětí. Nadšená kuchařka a matkatří synů žije s manželem ve Freiburgu.
Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!


Jméno

Heslo

Zapomněli jste Vaše jméno a heslo?

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.